Tag: Jej

Polskę antysemicką – przed wojną, w jej trakcie i po niej – wziął na warsztat Stefan Zgliczyński, publicysta związany z polską edycją „Le Monde diplomatique”. Lektura tego eseju o (za?) ostrym tytule jest podobnym wyzwaniem jak czytanie książek Jana Tomasza Grossa z „Sąsiadami” na czele.

Read more

Amerykańską Nagrodę Templetona, nazywaną religijnym Noblem, otrzymali m.in. Dalajlama i Matka Teresa. Jej laureatem, za wkład do dialogu nauki z religią, jest także prof. Michał Heller, kosmolog i teolog, zapewne najwybitniejszy dziś uczony pośród naszych księży. Polski Kościół powinien być z niego dumny, a wydaje się raczej skrępowany.

Read more

Mówienie żyłka jej szukać botanicznie opartej, hipoalergiczne, wegan zatwierdzony sport w celu przychówek tudzież mydło w płynie. Następnie dodać trochę stylu. Korzystanie z następującym przepisem, tworzyć domowe chusteczki dla niemowląt. Spakować Informacje spośród przepisem, kilka rolek ręczników papierowych, zaś pozostały olej czas wolny soap.With ząbkowany nóż wyciąć rolę grubych ręczników papierowych w pół, tworząc dwójka […]

Read more